Monday, March 18, 2013

Mila Kusanagi - final WIP


Hi,

I haven had time to finish this project but slowly I'm getting closer to the finish.There are still some things to do but I think I need about five hours of painting to finish her and then the base. from the last time I managed to paint the silver NMM pieces. If you have any suggestions feel free to comment.

RED


6 comments:

 1. Miodzio to wygląda! Świetna robota!
  Jaki masz pomysł na podstawkę?
  Ja bym się zastanowił jeszcze nad tym NMM i może jednam true metallics? (to tylko moja osobista uwaga bo nie jestem zwolennikiem NMM)

  ReplyDelete
 2. Great! Is i have suggested, red hair and warm skin tones look nice in contrast to the green armor. :)

  ReplyDelete
 3. ten niebieski kłuje mnie po oczach, zastanów się, czy by go np. nie ściemnić albo dodać tam fioletowe tony żeby go bardziej wtopić kolorystycznie w babeczkę.

  ReplyDelete
 4. ARBAL - W sumie metaliki to nie jest moja mocna strona i o wiele lepiej czuję się robiąc NMM ale rozumiem a dodam jeszcze że następny model będę robił w metalikach bo muszę się wreszcie podszkolić. Co do podstawki to wykorzystam tą od modelu ale ją rozbuduję.
  Solmar - I'm happy you like the effect.
  Lukasz Grzyb - W sumie mógł bym trochę fioletu dodać chociaż myślałem, że wystarczy sam turkus bo miało się rzeczywiście odcinać od całości. Nie chciałem aby cały model stapiał się w jedność i aby były na nim elementy które przykuwają wzrok. Dałeś mi teraz temat do myślenia hehe :D

  ReplyDelete
 5. Wow. I just met your blog, but im impressed with your greens! Congratulations and here you have a new member from Spain :)

  ReplyDelete
 6. Hi MariAngello,
  Glad to have you here :)

  ReplyDelete