Monday, June 6, 2011

Hi,

here u have some additional pics of GK i'm painting right now. I didn't do anything with them, but Inkub wanted to see them on non grey background. I got only those pics, so sorry if they have too low quality...


3 comments:

 1. Dzięki, teraz są po prostu wyraźniejsze, nie są nasycone tak bardzo błękitem z tła. Możesz skrobnąć parę słów na temat malowania jako takiego? To nie jest NMM?

  ReplyDelete
 2. Nie, ja za NMM się nie zabieram ;)
  Co do malowania: najpierw psiknięte były srebrnym sprayem GW (chyba boltgun metal, na pewno ten najciemniejszy srebrny, nie mam farbek w pobliżu żeby sprawdzić), potem większość rozjaśniona zenitalnie tym jaśniejszym srebrem, na to mithril w najbardziej odstające miejsca i na krawędziach, następnie białym odblaski, a na te odblaski glaze z mithrila. Potem nałożyłem devlan mud w miejsca nie będące całkowicie oświetlone.
  W sumie najlepiej byłoby gdyby zdjęcia zrobione były w jakimś pudle (soft box), bo teraz dużo dodaje im światło odbite od metalików...
  Ale mogę po sesji zrobić wersję krok po kroku ze zdjęciami.

  ReplyDelete
 3. Jak nie NMM to dobrze wiem jak pomalować:) A prosiłem o wersję na neutralnym tle, bo właśnie bardzo się tło odbijało od metalików. Nie jestem fanem figurek w których jest tyle błyszczących powierzchni - malowanie NMM takich powierzchni duzych to koszmar, malowanie metalikami rzadko wyglada fajnie, ale tutaj efekt koncowy jest bardzo dobry.

  ReplyDelete